Zahradný gril s popolníkom ASPIT

Kód: MULTIJY5338T
Neohodnotené
Značka: MODERNHOME
49,99 € 41,66 € bez DPH
7-14 dní (> 5 ks)

 Gril má stabilnú kovovú konštrukciu s rozmermi 108x34x82 cm, čo zaisťuje bezpečnosť pri príprave jedla. Gril sa dá ľahko prepravovať, pretože má zabudované dve kolesá. Dve bočné police a jedno dno vám umožňujú mať všetko potrebné príslušenstvo po ruke. Grilovací povrch je 48x33,5 cm chrómová mriežka. Popolník s rukoväťou, ktorá je namontovaná pod krbom, zlepšuje celý proces čistenia grilu od popola. Okrem toho má gril trojstupňové nastavenie výšky roštu

Detailné informácie

Podrobný popis

ZÁHRADNÝ GRIL S POPOLNÍKOM

 Gril má stabilnú kovovú konštrukciu s rozmermi 108x34x82 cm, čo zaisťuje bezpečnosť pri príprave jedla. Gril sa dá ľahko prepravovať, pretože má zabudované dve kolesá. Dve bočné police a jedno dno vám umožňujú mať všetko potrebné príslušenstvo po ruke. Grilovací povrch je 48x33,5 cm chrómová mriežka. Popolník s rukoväťou, ktorá je namontovaná pod krbom, zlepšuje celý proces čistenia grilu od popola. Okrem toho má gril trojstupňové nastavenie výšky roštu.

 

Výrobok je balený v špeciálne vystuženej prepravnej škatuli, všetky prvky grilu sú riadne chránené, aby sa počas prepravy nepoškodili.

Rozmer balenia: 56x37x15cm, hmotnosť: 6,5 kg

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: