Vírivka Lay-Z-Spa Hawaii AirJet Jacuzzi BESTWAY

Kód: LAY-Z-SPA HAWAII AIRJET JACUZZI BESTWAY 60021
Neohodnotené
Značka: Bestway
669,60 € 558 € bez DPH
Nedostupné (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
10.2.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Jacuzzi Lay-Z-Hawaii AirJet BESTWAY (60021)

Teraz si môžete ľahko priniesť svoju obľúbenú dovolenku domov! Po dlhom a náročnom dni nie je nič viac relaxačného, ​​ako keď sa ponoríte do teplej vody vo vlastnej záhrade. Predstavujeme vírivku BESTWAY Jacuzzi Lay-Z-Spa Hawaii AirJet. Vírivka je určená až pre šesť osôb. Doprajte si relaxáciu v pohodlí domova! Zaslúžite si to ako nikto iný ...Špecifikácia:
Vírivka je vybavená modernými nafukovacími stenami z testovaného materiálu DURAPLUS. Jedná sa o odolný materiál vystužený jadrom z polyesterovej sieťoviny a dvoma vrstvami PVC s vysokou hrúbkou, čo zaručuje vynikajúcu pevnosť a odolnosť stien. Štruktúra stien je odolná proti UV žiareniu a udržuje si vhodný tvar pri opakovanom plnení a vyprázdňovaní nádrže vodou. Inštalácia vírivky je navyše rýchla a jednoduchá, vírivka je nafúknutá vlastným čerpadlom.


Vodný prevzdušňovací systém AirJet:
Vírivka Lay-Z-Spa Hawaii AirJet má až 140 vzduchových otvorov so systémom AirJet ™, ktoré sú zodpovedné za cyklus vytvárania vodných bublín, ktoré sa tak páčia pri kúpaní vo vírivke. Vírivka má mäkké izolované dno s pohodlným vypúšťacím ventilom. Navyše integrovaná funkcia filtrácie vody a funkcia súčasného ohrevu a bubliniek ušetria energiu. Ohrev vody je riadený automatickým systémom štart / stop, veľmi jednoduché použitie.


Tiež…
Vírivka je vybavená držadlami, ktoré uľahčujú zdvíhanie a prenášanie bazéna (po jeho vyprázdnení). Sada obsahuje vystužený kryt so sponami bezpečnostného zámku a zabudovanú vzduchovú komoru, ktorá zaručuje izoláciu. Jacuzzi sa ovláda veľmi intuitívnou digitálnou pumpou s dotykovým panelom. Čerpadlo je vybavené diferenciálnym spínačom - menovitý diferenčný prúd nepresahuje 10 mA.Príslušenstvo súpravy:
vírivka
čerpadlo s integrovaným ohrievačom
elektronický panel,
horný kryt s prídavnou tepelno-vzduchovou komorou zabraňujúcou ochladeniu vody
plávajúci chemický podávač,
filter VI (58323),
opravná sada + podrobný DVD návod na údržbu a konfiguráciu SPA.Technická špecifikácia vírivky Lay-Z-Spa Hawaii AirJet:
označenie: 1-6 osôb

kapacita (80% naplnenie): 840 L
napájanie: 220-240V ~ 50Hz / 2050W (20 ° C)
skutočný prietok vody: 1325 L / H
kapacita ohrievača: 1,5-2 ° C / H
maximálna teplota: 40 ° C,
certifikáty: CE, TUV, EAC.
Použitie: interiér / exteriér.

Rozmery:
rozmery vírivky: 180 cm x 180 cm x 71 cm,
hmotnosť naplneného bazéna (80%) 879 kg,
hmotnosť v balení 42,49 kg.
jednoduchá inštalácia, nie sú potrebné žiadne ďalšie nástroje.


Kúzelnýdomov radí:
Je dôležité správne pripraviť povrch pod vírivku. Plocha by mala byť čo najviac vyrovnaná bez okruhliakov a iných nerovností, ktoré by mohli poškodiť dno vírivky. Oplatí sa chrániť vírivku tak že umiestníme pod ňu ochrannú podložku.Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: