Tacito záhradné lehátko

Kód: BGMEBLELO.002.003
Neohodnotené
967,20 € 806 € bez DPH
3-14 dní (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme vám exkluzívnu a jedinečnú posteľ od talianskeho výrobcu Bello Giardino. Záhradné lehátko Tacito, ktorá zaujme tvarom a presnosťou povrchovej úpravy. Tvar a zaujímavá stavba vzbudzuje veľký záujem. Nábytok je vyrobený z ratanu to zaručuje odolnosť nábytku, mechanickú pevnosť a vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam ako dážď, vietor, mráz a dlhodobé slnečné žiarenie. Modulárna konštrukcia umožňuje akúkoľvek kombináciu prvkov, vytvárajúce individuálny priestor.

Súprava obsahuje:

1 x modul (so strieškou) 102 x 98 x 33 (v) cm

1 x modul / taburet/ : 97 x 100 x 33 (v) cm

Celkové rozmery: 230x220x33 (v) cm

Konštrukcia: hliník

Čierna farba

Oplet: poly ratan 7-8 mm x 1,2 mm

Vankúše sú v cene postele. Majú obliečky na vankúše v zelenej farbe, ktoré sú odnímateľné na zips. Hrúbka vankúše: 8 cm.

Vankúše sú v cene a majú odnímateľné poťahy na zips vyrobené z vysoko kvalitnej textílie z nepremokavého materiálu (100 % polyester), ktoré je možné prať pri nízkych teplotách. Vnútorná výplň vankúšov bola vyrobené z vysoko kvalitnej čalúnenej peny, ktorá zabraňuje deformácií. Obliečky na vankúš sú vyrobené z vysoko kvalitnej tkaniny potiahnutej teflónom, ktorá ich chráni pred vlhkosťou.

Nábytok talianskej značky Bello Giardino je ideálny pre terasy, záhrady, verandy, aj interiér. Garantujeme, že ak sa rozhodnete pre nábytok Bello Giardino väčšinu času strávite na záhrade a budete si vychutnávať pohodlie a estetiku vášho nábytku. Je to produkt pre tých najnáročnejších klientov, ktorí oceňujú pohodlie, luxus a eleganciu.


Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Hmotnosť: 60 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: