Drevený obchodík pre deti

Kód: EMAKO49102
Neohodnotené
106,80 € 89 € bez DPH
Momentálne nedostupné (> 5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevený detský obchodík, s výškou 104 cm, je hračka pre deti od francúzskeho výrobcu Atmosphera for Kids, ktorá poteší každé dieťa. Funguje ako vzdelávacia hračka a prinesie do detskej izby kopec zábavy. Vo vašom dome určite nemôže chýbať!

Od útleho veku deti radi sledujú dospelých a napodobňujú ich správanie. Preto je pre nich hranie v „domácnosti“ alebo „obchode“ zábavou. Prezentovaný obchodík pre deti určite osloví všetky vekové kategórie. Je vyrobená z dreva s mnohými doplnkami podobajúcimi sa skutočnému obchodíku.
Obsahuje 2 police, z ktorých každá je rozdelená na 3 časti, aby si dieťa mohlo uložiť ovocie a zeleninu z hračiek. Takáto hračka nezaberie len vzdelávacím spôsobom, ale zapojí aj ďalších členov domácnosti. Bude to skvelý spôsob, ako spolu tráviť čas.

Na prednej strane každej police je miesto, kde je možné napísať názvy ponúkanej zeleniny a ovocia. Okrem toho je možné stojan pohodlne presunúť na iné, vhodnejšie miesto, čo je možné pomocou pripojených kolies. Nápis na stánku na trhu je vo francúzštine. Celá bola vyrobená z dreva. Veľkosť hračky bola prispôsobená pre od 3 rokov.

Vlastnosti produktu:
-stánok s detským obchodom
-vzdelávacia hračka, ktorá vám poskytne veľa zábavy,
-obsahuje police na vystavenie zeleniny a ovocia,
-celé vyrobené z dreva a vybavené 2 kolesami,
-ideálny darček pre dieťa francúzskej značky Atmosphera pre deti.

Rozmery:

Dĺžka: 52cm

Šírka: 30cm

Výška: 104cm

Materiál: MDF

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: