Posteľ s matracom 200 × 90 Yeti

Kód: ATB00001004
Neohodnotené
Značka: ATB
408 € 340 € bez DPH
7-14 dní (> 5 ks)

Chuť mladých adolescentných ľudí je zvyčajne zameraná na moderné riešenia presne toto ponúka kolekcia Yeti. Jednoduchá a pohodlná posteľ Yeti pre mladých v tlmených farbách bez do očí bijúcich úprav. Symetrický tvar drevených nôh si určite všimnú a ocenia mladí nároční dospievajúci ľudia. Estetika nábytku umožňuje usporiadať posteľ do stredu miestnosti, nie nevyhnutne pozdĺž steny. Pohovka na oddych s matracom s rozmermi 200x90cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chuť mladých adolescentných ľudí je zvyčajne zameraná na moderné riešenia presne toto ponúka kolekcia Yeti. Jednoduchá a pohodlná posteľ Yeti pre mladých v tlmených farbách bez do očí bijúcich úprav. Symetrický tvar drevených nôh si určite všimnú a ocenia mladí nároční dospievajúci ľudia. Estetika nábytku umožňuje usporiadať posteľ do stredu miestnosti, nie nevyhnutne pozdĺž steny. Pohovka na oddych s matracom s rozmermi 200x90cm. Vhodné pre tínedžerov aj dospelých. Posteľ so stredne tvrdým matracom na bonel pružinách. Poťah z jemnej textílie, ktorý je prešívaný. Pod matracom je široký priestor na posteľnú bielizeň rozdelený na polovicu.

Vonkajšie rozmery:

výška 74 cm x šírka 210 cm (s nohami 2x3 cm) x hĺbka 96cm

výška od podlahy - 22 cm

Materiály a vyhotovenie:

Silný, ťažký základ tvoria pre posteľ nohy s hrúbkou 3x3,5 cm, ktoré sú vyrobené z jaseňového dreva. Vzor zŕn a farba dreva sa nedajú opakovať, takže pri kúpe dvoch postelí sa prvky dreveného nábytku budú od seba líšiť. V záujme zdravia dieťaťa sú všetky drevené prvky upravené transparentným lakom, ktoré sú bezpečné pre dieťa a nespôsobujú alergie. Ďalším prvkom nábytku je kvalitná biela laminovaná doska s hrúbkou 18 mm, ľahko sa čistí.

Výrobok je k dispozícii v baleniach pre vlastnú montáž.


Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť a nábytok
Hmotnosť: 29 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: