Komoda na nožičkách Yeti

Kód: ATB00001003
Neohodnotené
Značka: ATB
300 € 250 € bez DPH
7-14 dní (> 5 ks)

Komoda z kolekcie Yeti ako štýlový kus nábytku pre moderný interiér domácnosti v harmonickom rámčeku. Neobvyklý elegantný dekoratívny motív jaseňového dreva v tvare U priťahuje nepopierateľne pozornosť. Výzdoba je zachovaná na dvoch predných stranách zásuviek a na hornej doske, ktoré sa spájajú. Originálny asymetrický tvar nôh v kombinácii so silnou a stabilnou konštrukciou si bude pochvaľovať aj náročný rodič.

Detailné informácie

Podrobný popis

Komoda z kolekcie Yeti ako štýlový kus nábytku pre moderný interiér domácnosti v harmonickom rámčeku. Neobvyklý elegantný dekoratívny motív jaseňového dreva v tvare U priťahuje nepopierateľne pozornosť. Výzdoba je zachovaná na dvoch predných stranách zásuviek a na hornej doske, ktoré sa spájajú. Originálny asymetrický tvar nôh v kombinácii so silnou a stabilnou konštrukciou si bude pochvaľovať aj náročný rodič. Priehľadná farba laku odhaľuje sýtosť farieb dreva a zdôrazňuje jeho zrno. Vzor dreva sa nedá opakovať, preto sa pri kúpe 2 komôd budú drevené nábytkové prvky od seba líšiť. V priestranných a širokých zásuvkách sa zmestí pre dieťa veľa rôznych užitočných vecí, oblečenia a mnohých ďalších drobností. Tri otvorené police poskytujú ľahký prístup k detským hračkám a kozmetike.

Vonkajšie rozmery:

Komoda bez prebaľovacej podložky: výška 93 cm, šírka 108 cm, hĺbka 43cm

Použiteľné rozmery zásuviek: šírka 68 cm, hĺbka 32,5 cm, výška 16 cm.

Otvorené police s rozmermi: výška 20 cm, šírka 21 cm, hĺbka 39cm

Vzdialenosť medzi komodou a podlahou - 22 cm

Materiál a vyhotovenie:

Vysoké a stabilné nohy, hrúbka 3 x 3,5 cm, tvoria stabilnú základňu z jaseňového dreva. V záujme zdravia dieťaťa sú všetky drevené prvky upravené transparentným lakom, ktoré sú bezpečné pre dieťa a nespôsobujú alergie. Ďalšími prvkami komody na popolcových nohách sú kvalitná biela laminovaná doska, ľahko sa čistí. Zásuvky majú guľôčkové vedenia s tichým otváracím systémom.

Nábytok v balení na samostatnú montáž.


Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť a nábytok
Hmotnosť: 29 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: