Detská postieľka Yeti 140 × 70

Kód: ATB00001006
Neohodnotené
Značka: ATB
336 € 280 € bez DPH
7-14 dní (> 5 ks)

V modernom usporiadaní je možné postieľku Yeti zmeniť na klasicku posteľ. Svetlá farba nábytku je ľahko integrovateľná do každého interiéru domácnosti bez ohľadu na preferovaný štýl. Detská postieľka je postavená symetrických vysokých nohách. Masívna a odolná konštrukcia zaistí pokojný a pohodlný odpočinok a radostnú zábavu s rodičom alebo súrodencami počas dňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

V modernom usporiadaní je možné postieľku Yeti zmeniť na klasicku posteľ. Svetlá farba nábytku je ľahko integrovateľná do každého interiéru domácnosti bez ohľadu na preferovaný štýl. Detská postieľka je postavená symetrických vysokých nohách. Masívna a odolná konštrukcia zaistí pokojný a pohodlný odpočinok a radostnú zábavu s rodičom alebo súrodencami počas dňa. Aby ste sa zmytočne nenaťahovali, výška lehátka sa prispôsobí veku dieťaťa, pretože nábytok má štyri stupne nastavenia. Nezávislosť dieťaťa zaručia tri odnímateľné bočné steny, ktoré sú pohodlné pre dieťa aj pre rodičov. Ďalšou fázou detskej postieľky je prestavba na klasickú posteľ, do ktorej ponúkame aj nákup bielej zábrany dlhej 90 cm. Jeho úlohou je chrániť dieťa pred vypadnutím z postele počas spánku.

Vonkajšie rozmery:

výška 90 cm x šírka 149 cm x hĺbka 75 cm

Materiály a vyhotovenie:

Základ pre detskú postieľku sú nohy s hrúbkou 3x3,5 cm ktoré sú vyrobené z jaseňového dreva. Rovnaký materiál majú aj tri výsuvné tyče a horné lišty na celých stranách nábytku. Hrany drevených lamiel a všetkých priečok sú mierne zaoblené, takže dieťa počas hry si nezraní ústa ani ruky. Vzor a farba dreva sa nedajú opakovať, takže pri kúpe dvoch detských postieľok sa prvky dreveného nábytku budú od seba líšiť. V záujme zdravia dieťaťa sú všetky drevené prvky upravené transparentným lakom, ktoré sú bezpečné pre dieťa a nespôsobujú alergie. Ďalším prvkom nábytku je kvalitná biela laminovaná doska s hrúbkou 18 mm, ľahko sa čistí. Rám matraca je vyrobený z bukového dreva. Biele lišty sú iba biele, viditeľné cez rebríky. Priečne nosníky rámu sú hladké a leštené, vôbec nie sú maľované. Štandardne sa do detskej postieľky pridávajú dva dlhé biele tabule, ktoré sú potrebné na premenu postieľky na posteľ. Nábytok je vyrobený v súlade s európskymi normami a európskou bezpečnostnou normou EN716.

Veľkosť matraca: 140x70

Nábytok v balení na samostatnú montáž.


Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť a nábytok
Hmotnosť: 28 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: