Detská postieľka / posteľ Nordik 120x60

Kód: ATB00001010
Neohodnotené
Značka: ATB
208,80 € 174 € bez DPH
7-14 dní (> 5 ks)

Vkusná detská postieľka s rozmermi 120x60 s možnosťou prestavby na posteľ, ktorá je navrhnutá podľa severského trendu s kolekcie Nordik. Nábytok vďaka svojej funkčnosti a solídnemu výkonu spĺňa základné očakávania dieťaťa a rodiča. Detská postieľka s tromi úrovňami nastavenia výšky matraca a tromi výsuvnými tyčami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vkusná detská postieľka s rozmermi 120x60 s možnosťou prestavby na posteľ, ktorá je navrhnutá podľa severského trendu s kolekcie Nordik. Nábytok vďaka svojej funkčnosti a solídnemu výkonu spĺňa základné očakávania dieťaťa a rodiča. Detská postieľka s tromi úrovňami nastavenia výšky matraca a tromi výsuvnými tyčami. Keď malý majiteľ vyrastie, odporúčame odstrániť jednu stranu. Vymeňte vysoký prvok za nízku ochrannú bariéru priskrutkovanú k stranám detskej postieľky. Bariéra v rovnakej farebnej schéme dáva zmenenej postieľke v očiach dieťaťa prestížny význam a poskytuje mu pocit nezávislosti.

Vonkajšie rozmery:

výška 81 cm, šírka 123 cm, hĺbka 65,5 cm

Rozmery zábradlia:

výška 25 cm, šírka 119 cm, hrúbka 2cm

Materiály a vyhotovenie:

Nohy detskej postieľky sú 18 mm tvoriace stabilnú podložku sú vyrobené z jaseňového dreva. Rovnaký materiál má tri výsuvné priečky a horné lišty na celých stranách nábytku. Hrany drevených lamiel a všetkých priečok sú mierne zaoblené. Výkres zŕn a farba dreva sa nedajú opakovať, preto pri kúpe dvoch rovnakých postieľok sa prvky dreveného nábytku budú líšiť. V záujme zdravia dieťaťa sú všetky drevené prvky upravené transparentným lakom, ktoré sú bezpečné pre dieťa a nespôsobujú alergie. Ďalším prvkom nábytku je kvalitná biela laminovaná doska s hrúbkou 18 mm, ľahko sa čistí. Rám matraca je vyrobený z bukového dreva.

Matrac: BUCKET A COCONUT s rozmermi 120x60 od spoločnosti Radir

Zloženie: šupka z pohánky - polyuretánová pena - kokosová rohož.

Poťah: bavlnená tkanina, prešívaná polyesterovou netkanou textíliou a prírodná podložka z pohánkovej slupky, na zips

Veľkosť matraca: 120x60cm

Môže sa líšiť od matraca zobrazeného na obrázku.

Nábytok v balení na samostatnú montáž.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť a nábytok
Hmotnosť: 29.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: