Detská postieľka / posteľ 140x70 Terra 2

Kód: ATB20000007
Neohodnotené
Značka: ATB
209,99 € 174,99 € bez DPH
7-14 dní (> 5 ks)

Detská postieľka s kolekcie Terra 2 s možnosťou premeny na posteľ. Veľkosť matraca 140x70cm. Celé strany laminovanej dosky sa skladajú z dvoch častí, takže môžete ľahko prestavať detskú postieľku na plnohodnotnú posteľ.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská postieľka s kolekcie Terra 2 s možnosťou premeny na posteľ. Veľkosť matraca 140x70cm. Celé strany laminovanej dosky sa skladajú z dvoch častí, takže môžete ľahko prestavať detskú postieľku na plnohodnotnú posteľ. Tri odnímateľné priečky dávajú dieťaťu pohodlie a slobodu a pocit nezávislosti počas neobmedzených pokusov o vystúpenie a vstup do detskej postieľky. Nastavenie základne matraca na štyroch úrovniach je prispôsobené výške dieťaťa, čím väčšie dieťa, tým nižšie necháme spodok. Prídavnú bariéru si môžete dokúpiť. Detská postieľka je vyrobená v súlade s európskymi normami a bezpečnostnými normami.

Vonkajšie rozmery:

postieľka: výška 84 cm x šírka 144 cm x hĺbka 75,50 cm

po prestavaní na posteľ: výška 58 cm x šírka 144 cm x hĺbka 75,5cm

Materiály a vyhotovenie:

Celé strany postieľkyvyrobené z 18 mm laminovanej dosky vo farbe dubu. Každá strana sa skladá z dvoch častí, aby sa postieľka ľahko prispôsobila posteli. Úrovne v detskej postieľke sú tiež drevené a potom farbené bielou farbou . Na dno matraca bolo použité bukové drevo, dno je brúsené, hladké, nenatierané. V súprave s detskou postieľkou sú dva dlhé prvky, dlhé 140 cm, vyrobené z laminovanej dosky, ktoré sú potrebné na premenu postieľky na posteľ.

Matrac nie je súčasťou balenia.

Produkt je v balení na samostatnú montáž.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť a nábytok
Hmotnosť: 29 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: