Box na hračky Shift

Kód: TOOLI0032
Neohodnotené
Značka: Tooli
121,20 €
Nedostupné (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.3.2023

Tento nádherný a vkusný kus nábytku je pre Vaše hračky ten naj priestor na uskladnenie hračiek. Či sa nám to páči alebo nie, v súčasnosti má dieťa obrovské množstvo hračiek a s vývojom dieťaťa sa tento počet zvyšuje. Aby sme to mohli ovládať, ponúkame pre hračky veľmi priestrannú truhlicu. Vďaka tomuto praktickému kusu nábytku dokážeme upratať hračky v priebehu niekoľkých minút. Výhodou tohto nábytku je aj neustále objavovanie hračiek. Prehrabovanie v truhlici s pokladmi je pre deti obrovskou zábavou a potešením

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento nádherný a vkusný kus nábytku je pre Vaše hračky ten naj priestor na uskladnenie hračiek. Či sa nám to páči alebo nie, v súčasnosti má dieťa obrovské množstvo hračiek a s vývojom dieťaťa sa tento počet zvyšuje. Aby sme to mohli ovládať, ponúkame pre hračky veľmi priestrannú truhlicu. Vďaka tomuto praktickému kusu nábytku dokážeme upratať hračky v priebehu niekoľkých minút. Výhodou tohto nábytku je aj neustále objavovanie hračiek. Prehrabovanie v truhlici s pokladmi je pre deti obrovskou zábavou a potešením.

Bezpečnosť:

Náš TOYBOX bol vybavený radom bezpečnostných opatrení na ochranu vášho dieťaťa:

- teleskopické valce, ktoré uľahčujú zdvíhanie veka a bránia jeho samouzatváraniu. Valce tiež absorbujú silu zatvárania.

- kovanie BLUM s brzdou chránia veko pred buchnutím a bránia rýchlemu a nebezpečnému zatváraniu veka

- bezpečnostné otvory sú špeciálne navrhnuté drážky pod vekom prepravky, do ktorých môže dieťa bezpečne vložiť prsty a zatvoriť poklop. Bezpečnostné otvory boli navrhnuté na troch stranách nábytku a zadný panel a dve podpery v prednej časti slúžia na podloženie veka. Za zmienku stoja najmä bočné medzery, ktoré na rozdiel od mnohých druhov nábytku tohto typu poskytujú bezpečnosť aj pri hraní vo väčšej skupine deti.

Rozmery: 75 x 45 x 44cm

Sedadlo TOPSEAT

Možnosť zakúpiť aj špeciálne mäkké sedadlá pre TOYBOX, ktoré z nich urobia miesto na sedenie, ľahnutie a hranie. Sedadlá TOPSEAT sú vyrobené z vysoko odolnej peny vysokej kvality, ktorá zaručuje, že sa nikdy nebudú deformovať. Sedadlo je zdobené peknou tkaninou odolnou voči škvrnám.

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť a nábytok
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: